Minust

Igaühel on siin maailmas oma koht!

Kõik algab inimesest ja sellest, kuidas tema tunneb ja valib.

Minu teekond

Monica Lauri

Holistilise regressiooni terapeut | Konstellööri õpilane | Personaaltreener | Toitumisnõustaja| Motivatsoonikoolitaja

Mul on elus vedanud – mulle on sündides kaasa antud emotsionaalne tundlikkus, uudishimu uute teadmiste ja asjade vastu, oskus elu nauditavaks korraldada ja kõike suuremalt näha.

Olen sündinud Armastaja arhetüübi energias, mis annab mulle loomuomase võime inimesi armastada, neid imetleda ja neid väsimatult toetada.

 

Elu on andnud mulle palju võimalusi õppida ja kogeda. 

Lapse keeruline puberteediaeg, perekondlik haigus perekonnas, pärast 25 aastat abielu lahutus, uue suhte loomine – kõik need kogemused on andnud mulle ka ise võimaluse praktiseerida kõike seda, mida täna jagan ja õpetan.

 

Täna elan tänutundes – elurõõm, uudishimu ja eneseareng on need, mis teevad minu elu põnevaks.

Ülikooliharidus on mul Tallinna Tehnikaülikoolist. Pärast lõpetamist töötasin aastaid tehnilisi teadmisi vajamineval töökohal ja hobitööna juhendasin rühmatrenne.

Ühel hetkel kontorilaua taga istudes küsisin endalt, et mis tööd ma teeks, kui mulle palka ei makstaks. Pärast seda oli selge, et nii ma enam jätkata ei taha ja hakkasin uuesti õppima – kõike seda, mis aitaks mul toetada nii ennast kui ka teisi nende füüsilises ja vaimses arengus.

 

Tänaseks olen õpingutega jõudnud tiitliteni:

  • Oman EOK poolt välja antud EKR 5ndat personaaltreeneri kutset
  • Kuulun toitumisnõustajana  Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse
  • Olen kutsega holistilise
    regressiooni terapeut
  • Õpin konstellööriks

Olen töötanud mitmes spordiklubis peatreenerina, koolitanud personaaltreenereid ja läbi viinud pikemaid ja lühemaid kursusi ettevõtetes.

Täna jätkan terviseterapeudina – omandatud teadmised ja kogemused annavad mulle võimaluse tegeleda nii liikumise, toitumise kui ka vaimsete teemadega.

Kehaline vorm on oluline, kuid mitte ainult – kui talje ümbermõõdust või kehakaalust sõltuks meie eluõnn, siis oleks elu ikka väga lihtne!

 

Olen aastaid otsinud viise, mis aitaksid lisaks kehalisele liikumisele leida sisemist tasakaalu ning iseenda eest hästi hoolitseda.

Juhendades kunagi Qi Gongi, Shindo ja Jooga tunde sain aru, kuidas saame läbi liikumise ennast aidata. Siiani praktiseerin ja õpetan idamaade liikumistest inspireeritud harjutusi, mis aitavad kehal tasakaalus püsida.

 

Mulle on olulised armastav teadlik suhe kaasaga ja hoolivad loomulikud suhted täiskasvanud lastega – olen väsimatult ise nende suhete nimel pidevalt peeglisse vaadanud ja vajadusel õppinud. Täna naudin loodut.

 

Olen vanaema Mammu kolmele imelisele lapselaspele – tänu nendele saan täna aru, et aeg läheb kiiresti, iga hetk loeb.

 

Elan maal, Tallinnast 30 km Tuhalas. Siin on teine vibratsioon ja energia, siin olen mina oma töös parim ja siin on tasakaalu hoidmine lihtne. 

Mul on suur aed, aia hooajal on näpud mullas olemine ka minu meditatsioon. loodus tervendab ja hoiab.

 

Minu ja minu elukaaslase Jaanuse kodu on täna avatud ka minu inimestele –  oodatud kõik, kes soovivad parima iseenda nimel õppida, kasvada, areneda.

 

Minu eesmärgid ja uskumused

Minu eesmärgid

Minu eesmärgiks on Sind toetada ja aidata nii, et:

Millesse ma usun

Siin ei ole mingit kahtlust, ma usun ise ja oskan seda ka Sulle õpetada ja näidata, et:

Kuidas Terviseterapeut sündis

Alguses oli Tervisetreener

Kunagi põhitöö kõrvalt rühmatreenerina töötades oli kõik selge – gruppidega töötades on oluline lihtsalt see, missuguses stiilis treening on ja sellest formaadist tuleb treeneril kinni pidada.

 

2007. aastal alustasin personaaltreenerina Arigato Spordiklubis ja kui olin mõned aastad töötanud, siis avastasin, et ma ei ei saa raamides olla, mulle ei saa ette öelda, kuidas ma oma klientidega töötama peaksin.

Mõistsin, et hea personaaltreeneri ülesanne on leida üles see, mis inimesi päriselt aitab.

Sain aru, et personaaltreeneril peab olema võimalus ise otsustada millal ja kui palju ta tööd teeb, missugustel koolitustel osaleb ja mis suunas ta ennast täiendab.

 

2010. aastal otsustasin, et parim tee selleks on ise vastutada kõige eest ning TERVISETREENER.EE sai elu. 

 

Päris üksinda ei ole kunagi lihtne – mõned aastad hiljem astusid Tervisetreenerite ridadesse Igor ja Marcus. Igor tuli Tartust ülikoolist Tallinnasse ja tööintervjuu minuga läks selliselt, et sellest kasvas tihe koostöö.

Marcus on minu poeg, kes samuti otsustas ülikooli valides inimestega töötamise kasuks ning kui esimesel ülikooli aastal oli vaja trenne asendada, siis ilmnes, et ta on personaaltreeneri töö peale justkui loodud.

Terviseterapeut

Koolitus | Kursus | Teraapia | Toitumine| Treening | Heaoluüritused

Minul tekkis aga huvi inimest edasi uurida. Personaaltreener kohtub oma klientidega tegelikult tihedamini, kui oma sõpradega.

Me oleme iganädalaselt oma inimeste kõrval nii nende rõõmus kui kurbuses, kõiges.

Mingitel hetkedel jäin hätta – ma ei osanud peegeldada klientidele seda, mis oleks aidanud neil luua oma elus enamat, näha lahendusi ja hakkama saada oma tunnetega.

Liikusin edasi – õppisin holistilise regressiooni terapeudiks, täiendan ennast siiani erinevatel kursustel, praktiseerides uusi vaimseid tehnikaid.

Terviseterapeudina saan toetada Sind just nii nagu hetkel vaja – vahet ei ole, kas hakkame peale kehast või sisemaailmast. Kõik, mis vajab, tuleb õigel ajal päevakorrale ja tegelemisele.

Shopping Cart
Scroll to Top