Personaaltreening

Trenn ei pea olema raske ega kerge, vaid efektiivne!

Sa võid küll olla juba vanuses, mis avaldab muljet, kuid Sinu liikumine võib olla ikka nagu noorel inimesel. 

Personaaltreeningud

Personaaltreening - 1 : 1

Jõusaalis | Veebis

Parim võimalus efektiivseks treenimiseks – personaaltreener ootab alati kokkulepitud ajal, valib harjutused ja toetab Sind kogu treeningu aja.

Esimesel kohtumisel testime Sinu liikuvust, lihaste võimekust, hindame keha koostist ja rühti ning vastavalt saadud profiilile ja Sinu eesmärgile koostame koos plaani, kuidas saaksime Sind kõige paremini aidata.

Millele treeningus keskendume:

Näeme Sinuga koos palju vaeva, et harjutuste tehnika oleks õige ja Sa oskaksid maksimaalselt pingutada, et sa hingaksid õigesti ning ei annaks kergesti alla!

Me armastame kogu keha lihaskonda hõlmavaid funktsionaalseid harjutusi, sest selliselt treenides jõuad kõige kiiremini hea enesetundeni – need on harjutused, mida sooritatakse kas vabade raskuste või oma keha raskusega.

Hea rüht on kõige alus – koos meiega õpid Sa superrühiga seisma ja kõndima mitte ainult treeningsaalis, vaid ühel päeval igal hetkel ja igal pool

Hind: 70€ / tund

Personaaltreening - 1 : 3

Jõusaalis| Veebis | Grupitreening

Parim võimalus treenida kas sõbra või pereliikmetega (kuni 3 inimest) ning veeta ühtlasi kvaliteetaega oma lähedaste seltsis!

 

Pärast esimest kohtumist treeneriga võib tekkida vajadus teha paraelleelselt mõned tunnid eraldi, et tekiks parem ülevaade igaühe kehalisest vormist ja treener oskaks edaspidi grupitreeningut paremini ette valmistada.

Seltsis on ikka segasem! Lõbusad treeningud, kust ei puudu väike võistlusmoment, mis paneb tihti rohkem pingutama 

Pikalt koos teisega treenides võib jääda puudu individuaalsest lähenemisest. Parim võimalus on tulla lisaks veel personaalselt treeningusse.

Hind: 45€ / osaleja - (ühe tunni min. tasu on 70€)

Laste- ja noorte personaaltreeningud

Jõusaalis | Treeningsaalis | Grupitöö

Personaaltreening ei ole ainult emade-isade privileeg.

 

Võtame treeningusse lapsi alates 10 elusaastast (ühes treeningus 1-4 last)

 

Kogemus näitab, et reeglina selline koostöö lastele väga meeldib.

Klassikaliselt kasutame vahelduvalt hüppe- ja jooksuharjutusi oma keha raskusega tehtavate harjutustega

Kehalise kasvatuse õpetajana on Marcusel laiahaardeline kogemus laste ja noorte treenimisel. 

Hind: 65€ (mitme treenija puhul 35€ / laps)

Personaaltreening veebis

Veebitreening 

Kui Sul ei ole aega ja võimalusi jõusaali treenima tulla, siis saab treeneri juhendamisel efektiivselt treenida ka kodus. 

Online treeninguid saame pakkuda ka kellaaegadel, mis muidu kipuvad treeneri jaoks olema kas liiga varajased, hilised või jäävad puhkepäevadele

Teame hästi kui keeruline võib olla tähtsate asjatoimetuste kõrvalt leida aega veel eraldi trenni sõita. Kodus treenimine hoiab kõvasti aega kokku!

Vajad ainult mõnda spordivahendit, mida treener aitab sul hankida ja töö võib alata.

Hind: 65€

Uus algus kehale ja vaimule

1:1 kohtumine veebis või füüsiliselt

Kui Sul on segadus või teadmatus: kuidas treeningutega alustada/jätkata, kuidas oma toitumisharjumusi muuta, missuguses suunas elus edasi minna, siis on see pakett just Sulle! See pakett sisaldab kohtumist või kohtumisi minuga, kus vaatleme kõike terviklikult ja praktiliselt – mida vajavad täna Sinu keha ja vaim. 

Hetkeseis Sinu elus – missuguseid muutuseid soovid luua ja mida on Sul selleks vaja. Kohtumisel saad ülevaate, mis suunas iseendaga edasi minna ja millega peaks hakkama sügavamatel tasanditel tegelema.

Treeningutega alustamine ja/või jätkamine. Kohtumisel teeme kehalise võimekuse teste, et välja selgitada, kuidas ja mismoodi peaksid treeningutega alustama või edasi minema.

Samuti koostame esialgse treeningplaani ja õpime selgeks harjutustetehnika.

Aitan Sul leida viisid ja kohad, mis sobivad Sulle treenimiseks nii ajaliselt, rahaliselt kui ka logistiliselt. Toitumissoovitused ja tervisliku toitumisega alustamine. Analüüsime Sinu toitumist ja paneme paika toitumisplaani, millega saad kohe alustada. Peamine eesmärk on integreerida uued toitumisharjumused sinu igapäeva ellu – ei pea hakkama ranget dieeti pidama, loobuma väljas söömisest või pere kõrvalt endale teistsugust toitu tegema.

Kohtumiste ajad ja kohad kokkuleppeliselt kas minu juures Tuhalas, teraapiatoas või jõusaali keskkonnas. Iga kohtumise jaoks tuleb varuda aega 1-1,5 h. 

Hind: 315€

Koormustest laktaaditestina

Füüsiline kohtumine

Laktaaditesti abil saavad nii algajad kui ka edasijõudnud treenijad vastused küsimustele, mis vastupidavustreeninguid (kardiotreeninguid) alustades või jätkates aeg-ajalt esile kerkivad:

Laktaaditesti tulemuste põhjal saan ülitäpse pildi Sinu aeroobsest võimekusest ning saan Sulle soovitada pulsivahemikud, mis on kardiotreeninguid tehes just Sinu jaoks efektiivsed, sealjuures ka efektiivse pulsivahemiku rasvapõletuseks.

Laktaat on intensiivsel lihastööl organismis tekkiv piimahappe sool, mis organismi kuhjudes pärsib lihaste tööd, muutes need raskeks ja lõpuks lausa töövõimetuks. Selliselt kaitseb organism ennast ülepingutuse eest. Kui koormus treeningul on optimaalne, siis laktaat lihastes ja veres ei kuhju, vaid organism kasutab seda kui kütteainet südametegevuses ning see muudetakse maksas glükoosiks.

 

Aeroobseks koormuseks loetakse treeningkoormust laktaadiväärtusega alla 2 mmooli/l, sellisel puhul võtab keha energiat põhiliselt rasvadest. Aeroobsel-anaeroobsel koormusel laktaadiväärtusega 2-4 mmol/l võtab keha energiat nii süsivesikutest kui ka rasvadest. Laktaadiväärtust 4 loeme anaeroobseks läveks, millele vastab iga treenija puhul teatud pulsisagedus ning millest kõrgema pulsiga ei ole tervisesportlasel pikka aega mõtet edasi treenida – koormuse tõstmisel laktaadi hulk organismis kasvab hüppeliselt ning see kuhjub lihastesse.

Alustame soojendusharjutuste ning venitustega


Jätkame Sinu jaoks sobivaima liikumisega kardiomasinal ning mõõdame teatud ajavahemike järel pidevalt koormuse tõstmisel ning pulsisageduse tõusmisel Sinu vere laktaadiväärtuse, kasutades selleks väikest laktaadi analüsaatorit.


Koormust tõstame seni, kuni laktaadiväärtus näitab, et Sa oled jõudnud anaeroobsesse tsooni ehk oled sellises treeningfaasis, kus lihased ei suuda enam aktiivselt hapnikku omastada


Testi teeme kardiomasinal selleks eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohas. Pärast testi koostan Sulle kardiotreeningute plaani ja vajadusel soovitan lisaharjutusi.

Laktaaditestile eelneval ja samal päeval ära võta osa intensiivsest treeningust.

Kuna laktaaditesti õnnestumine sõltub suurel määral lihaste glükogeenivarude olemasolust, siis söö laktaaditestile eelneval päeval ning samal päeval kuni 2 tundi enne testi tegemise aega süsivesikurikkaid toiduaineid (kartulid, pasta, riis, täisteraleib, pudrud).


Laktaaditesti tegemise päeval ära liialda kofeiini ja tauriini sisaldavate jookidega

Hind: 125€

Treening = enda väärtustamine

Treenida tasub targalt

Keha on tervik – kui soovime tugevat vaimu, siis peaks olema terve ja tugev ka vaimu tempel, ehk keha.

Kui peegelpilt ei meeldi, siis enda sees suhtumist muutes saame selle enda jaoks küll ilusamaks muuta, kuid tervist ainult mõtetega paremaks muuta ei saa.

Ideaalse treeningnädala plaani võiksid kuuluda treeningud, mis:

 • arendavad südame ja lihaste vastupidavust
 • aktiveerivad kerelihaste tööd ja  treenivad lülisammast toetavaid lihaseid
 • arendavad kehas tasakaalusüsteemi ja painduvust
 • toetavad energiakanalites elujõu voogamise süsteemi 

Kui Sa ei ole veel leidnud motivatsiooni treeningutega alustamiseks, siis vaatle endas järgmisi teemasid:

 • Kõigel, millega tegeled regulaarselt, on mõju Sinu kehale ja vaimule.
 • Kõigel, millega tegeled harva, ei ole erilist mõju Sinu kehale ja vaimule.
 • Regulaarselt treenides püsid igas vanuses heas vormis.
 • Küsi endalt – kui vanaks Sa tahad elada? Kas Sa tänase elustiili juures elad nii vanaks? Ja kuidas?
 • Kas Sa tunned ennast oma kehas hästi? Kui mitte, siis miks?

Personaaltreenerid

Marcus Lauri

Personaaltreener |  Kehalise kasvatuse õpetaja

Sportlik eluviis on alati olnud minu elu osa.

Kooli ajal tegelesin jalgpalli ja kergejõustikuga – seal õppisin ennast põhjalikumalt tundma ja sain aru, missugune on minu keha potentsiaal.

Juba lapsepõlves sain aru, et liikumine on kõige alus. Elukutse valikul ei olnud mul kahtlust – kehakultuur oli see, mis mind tõmbas ja huvitas – olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuurieriala.

Personaaltreenerina hindan kõige rohkem asjaolu, et saan edasi anda seda, millest ma ise väga lugu pean ja mis mulle endale meeldib – sportliku ja aktiivse eluviisi.

Oma perekonnas näen, kui oluline on ka oma lapsele eeskuju anda ja õpetada, et harjutuste tegemine on loomulik.

Õpetajatöö meeldib mulle täna samuti – saan anda oma panuse, et lapsed ja noored hakkaksid armastama liikumist ja valiksid treenimise juba varajases nooruses oma elus osaks.

Kõigele lisaks pakub treeneritöö mulle endale võimalust areneda ja kasvada – inimene ei ole kunagi valmis ja see teeb tõesti elu huvitavaks!

Treeneri kutse: Personaaltreener EKR 5

Täiendkoolitus: FAF Personal Trainer baaskoolitus

Noor Õpetaja 2022

 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala

 

Personaaltreenerina töötan:

 • Rocca al Mare Kooli Spordiklubi
 • Golden Club

Olen töötanud:

Fitness Club OÜ

35fit OÜ

 

Kehalise kasvatuse õpetajana töötan Tallinna Tehnikagümnaasiumis

 

Olen töötanud: Tallinna muusika- ja Balletikoolis MUBA

Keila Koolis

Igor Burdin

Peronaaltreener | Kulturist

Motiveerituna isa sportlikust elustiilist tahtsin juba noorena saada personaaltreeneriks. Lapsepõlvest saadik olen olnud mitmekülgne ja proovinud erinevaid spordialasid ja -mänge.

 

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Sporditeaduste magistri kraadiga, oman EOK Kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri V taset, ning käin ennast regulaarselt täiendamas erinevatel koolitustel.

Kas Sina tahaksid rohkem energiat, parem välja näha ja osavalt liikuda? Kas oled valmis oma elus muutusi tegema?

 

Et seda kõike saavutada pean mina väga tähtsaks kolme komponenti millega tuleb tegeleda:

 

– Vaimne häälestus
– Mitmekülgne liikumine
– Tervislik toitumine

Teame hästi kui keeruline võib olla tähtsate asjatoimetuste kõrvalt leida aega veel eraldi trenni sõita. Kodus treenimine hoiab kõvasti aega kokku!

Vajad ainult mõnda spordivahendit, mida treener aitab sul hankida ja töö võib alata.

Mida koos meiega saavutama asud

Teadlikkuse

Tasakaalus kehakeemia

Üldise rahulolu

Tervislikud harjumused

Shopping Cart
Scroll to Top